TRAGEDIJA PARTIZANA SE NASTAVLJA Crno-beli doživeli novi kolaps,  bodovi ostali u Pazaru, titula praktično izgubljena
FK Partizan

Partizan je mnogo bolje otvorio meč. Ofanzivnija igra viđena
je u nogama crno-belih. Uglavnom je na njihovoj strani bio posed
lopte. A i prilike su se ređale. Dva puta je u šansi bio Menig, ali mreža Pazaraca je mirovala.

Međutim, potpuno neočekivano, pojavila se ogromna šansa za Pazar.

FK Partizan

Naime, Saničanin je skrivio faul nad Mijićem, dobio drugi žuti karton i tako dao priliku fudbaleru Pazara sa bele tačke, koju je realizovao i doveo u prednost goste. Tim rezultatom se otišlo na pauzu posle prvih 45. minuta.

Nastavili su Pazarci u istom ritmu u nastavku meča. Stvarali su prilike domaći, a Partizan je u nekoliko navrata pokušao da stigne do toliko čekanog gola. Vreme je prolazilo, crno-beli nisu imali nikakvo rešenje.

FK Partizan

Do kraja su domaći kontrolisali igru, Partizan je u samom finišu pripretio, ali, pogodak je izostao, pa su tako crno-beli doživeli novi neuspeh, koji ih je praktično ostavio bez titule, jer će Crvena zvezda imati čak sedam bodova više od "večitog rivala" ukoliko od 21h savlada Radnik iz Surdulice.

Novi Pazar - Partizan (1:0)

Stadion: Gradski u Novom Pazaru

Sudija: Marko Ivković

FK Novi Pazar:  Kljajić – Pešukić, Rubežić, Joksimović, Jović – Lončar – Ergelaš, Islamović, Mijić, Nikčević – Majdevac. Trener: Vladimir Gaćinović

FK Partizan: Stevanović – Živković, Marković, Saničanin, Urošević – Andrade, Fejsa – Menig, Natho, Petković – Rikardo. Trener: Ilija Stolica

Drugo poluvreme:

90. minut - Partizan pred novom blamažom, sva je prilika da će crno-beli ostati bez tri boda!

77. minut - Konačno je Partizan pripretio, Rikardo je pokušao špicem, ali oprezan Kljajić

74. minut - Velika prilika za Novi Pazar!

FK Partizan

71. minut - Vreme odmiče, a Partizan nikako da stvori konkretnu priliku

68. minut - I na polovini drugog poluvremena, pravi se kratka pauza zbog izuzetno visokih temperatura.

60. minut - Ušlo se u mirniju fazu, Partizan nikako da uputi opasnu pretnju Pazarcima

FK Partizan

52. minut - Pokušavaju i crno-beli da ugroze gol rivala, preko Andradea, ali ne mogu da zatresu mrežu rivala nikako

49. minut - Petom je pokušao Islamović da prevari golmana Partizana, Stevanovića, ali lopta je završila pravo u rukama mreže crno-belih!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

Prvo poluvreme:

43. minut - Žuti karton za Rubežića. Natho je pokušao iz slobodnjaka. Prebacio je živi zid, ali i prečku gola Pazaraca.

36. minut - Mijić pogađa stativu! Nova, ozbiljna šansa za Pazarce!

30. minut -  Fudbaleri oba tima dobili su kratku pauzu zbog visoke temperature koja je preko 30 stepeni iako se meč u Pazaru igra u večernjem terminu.

24. minut - Gool! Mijić iz penala doveo domaću ekipu u vođstvo!

21. minut - Saničanin dobio drugi žuti karton - penal za Novi Pazar!

18. minut - Prva ozbiljnu priliku imao Rikardo, nije je iskoristio

15. minut - Saničanin je šakom zakačio protivničkog igrača i zaradio žuti karton, koji potom iz slobodnjaka nije ugrozio mrežu crno-belih

10. minut - Ponovo je u prilici bio Menig, međutim, promene rezultata nije bilo

5. minut - Menig je pokušao sa više od 20 metara, ali je golman domaćih bio u pripravnosti

4. minut - Partizan intenzivnije ušao u meč

1. minut - Utakmica je počela!

18.55 - Na tribinama je i bivši igrač Partizana - Adem Ljajić.

18.46 - Vladimir Gaćinović, trener domaćih, sa optimizmom ulazi u ovaj meč.

-U prethodnim kolima pokazali smo da znamo i možemo, ali to nismo naplatili. Idemo da se sudarimo s Partizanom, jer drugačije ne umemo. Učim momke da rade na afirmacije igre, a ne na dekadenciji. Što se tiče crno-belih, u najboljoj ili najgoroj formi, to je Partizan. Na nekim mestima su malo slabiji, ali brzina je evropska. Svako može da reši i greške protiv njih su skupe. Imamo kvalitet i pretočićemo ga u rezultat, ali bole naše lančane greške iz prethodnih kola. Ne volim da pričam koliko smo zaslužili bodova, realnost je da smo na nuli. Sigurno će biti dve ili tri promene u odnosu na prošlo kolo u Ivanjici, imam i dve dileme. Realno, nismo se još namestili kako želimo. Pogotovo to važi za napad, gde opet nemamo Ratkovića, on nam mnogo znači, rekao je Gaćinović.

18.40 - Trener crno-belih Ilija Stolica pred utakmicu sa Novim Pazarom:

18:15 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici četvrtog kola fudbalske MozzartBet Superlige Srbije. Uz alo.rs pratite uživo iz minuta u minut dešavanja iz Novog Pazara.