PARTIZAN U POLUFINALU KUPA! Crno-beli u svim segmentima nadigrali Lozničane i golovima Rikarda i Markovića prošli dalje!
Printscreen/Instagram/ FK Partizan

Fudbaleri Partizana pobedili su Loznicu sa 2:0 golovima Rikarda u 33. i Lazara  Markovića u prvom minutu nadoknade i tako se plasirali u polufinale Kupa Srbije!

Dominirali su crno-beli tokom čitavog meča. Nisu dali protivniku ni promil šanse u ovom duelu četvrtfinala Kupa Srbije.

Pritiskali su domaćini rivala, ređali prilike. Takvu napadačku igru,
krunisao je Rikardo Gomeš u 33. minutu kada je glavom doneo prednost
Partizanu.

Printscreen/Instagram/FK Partizan

To nije bilo sve od ekipe Aleksandra Stanojevića u prvom periodu igre.
U prvom minutu nadoknade Lazar Marković je udvostručio prednost parnog valjka.

Tako se rezultatom 2:0 otišlo na odmor od 15 minuta.

I u drugom poluvremenu preslikana situacija na terenu. Partizan je nastavio da pritiska rivala, bez obzira što je imao prednost s kojom je mirno mogao da privede meč kraju.

Prvi šut ka golu Partizana Lozničani su uputili u 55. minutu, ali lopta je završila preko prečke.

Nastavljao je Partizan da dominira. Ređale su se prilike preko mladog Nemanje Jovića, probali su Zdjelar, Natho, Lutovac je u par navrata zapretio golmanu Lozničana.

Ali, sve to ipak nije bilo dovoljno za treći gol pa su crno-beli završili meč sa 2:0 i prošli u polufinale Kupa Srbije!

Partizan-Loznica (2:0) (Drugo poluvreme)

Stadion: "Stadion Partizana"

Sudija: Nenad Minaković

Partizan: Stevanović – Živković, Miletić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Jevtović – Marković, Natho, Jović – Rikardo

Loznica: Golović – Radmanovac, M. Nikolić, Ristivojević – Vrštanović, Ivić, N. Nikolić, Milinković, Kijevčanin – Matić, Vićentijević

Drugo poluvreme:

90. minut - Lutovac imao odličnu šansu

86. minut - Miljković je imao veliku priliku, ostaje 2:0

81.minut - Partizan suvereno čuva stečenu prednost dovoljnu za plasman u polufinale Kupa Srbije

73. minut - Lutovac pogađa stativu!

66. minut - Odlična kombinacija Natha i Zdjelara, crno-beli ne daju rivalu da diše

64. minut - Probao je ponovo mladi Jović, ali nije uspeo lepo da zahvati loptu

58. minut - Jović je pokušao, ali je izblokiran

55. minut - Igra se konačno i na Partizanovoj polovini terena, šut preko gola igrača Lozničana, prvi šut ka golu na meču

46. minut - Počeo je drugi period igre

Prvo poluvreme:

45. minut - Lazar Marković je udvostručio prednost Partizana! (2:0)

38. minut - Parni valjak nastavlja za ofanzivom i nakon postignutog gola

33. minut - Rikardo postiže gol glavom za 1:0!

23. minut - Oboren je Rikardo, ali nema penala, Minaković pokazuje na korner

14. minut - Rikardo se motao u šesnaestercu Lozničana, ali bez šuta u okvir gola

10. minut - Lopta konstantno u nogama crno-belih, gosti se uglavnom brane

4. minut - Prva prlika za Partizan

1. minut - Utakmica je počela!

16.30 - Dobrodošli na naš blog posvećen utakmici 1/4 finala Kupa Srbije između Partizana i Loznice. Uz alo.rs pratite najnovija dešavanja iz Humske.