PROMAŠAJ KOJI BI PARTIZAN MOGAO DA KOŠTA TITULE! Svi su već videli loptu u mreži, ali je golman Zvezde maestralno reagovao! (VIDEO)

Partizan je remizirao sa Napretkom - 0:0 i tako napravio veliki korak unazad kada je reč o borbi za šamionsku titulu.

Mladi napadač partizana Marko Milovanović, u 61. minutu je zamenio indisponiranog kapitena Lazara Markovića i odmah je imao priliku da zatrese mrežu, ali je nije iskoristio.

Međutim, Milovanović se našao u centru pažnje u prvom minutu sudijske nadoknade, kada je bio sam na nekoliko metara ispred odličnog golmana Napretka Nikole Vasiljevića, čuvara mreže Crvene zvezde na pozajmici u Kruševcu.

Iz tako idealne pozicije, Milovanović je uputio udarac glavom, ali je pogodio pravo u nogu veoma smirenog, spretnog i srećnog Vasiljevića i od gola i pobede Partizana nije bilo ništa.