NEMOJTE ODMAH DA GA MNOGO HVALIMO! Stanojevič zadovoljan, ima jednu važnu poruku za napadača!

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je večeras da je ekipa Novog Pazara igrala organizovano, kao i da je zadovoljan pobedom nad tim rivalom.

DA LI TO PARTIZAN DOBIJA VELIKO POJAČANJE? Bivši fudbaler crno-belih se vratio u Humsku! (FOTO)

JOŠ JEDAN TRIJUMF! Partizan savladao Novi Pazar!

- Oni su tvrda, čvrsta ekipa. Ne gube utakmice i nije slučajno što ne gube utakmice, organizovani su. Mi smo bili strpljivi i na kraju smo pobedili i zadovoljni smo - rekao je Stanojević za televiziju Arena sport.

Partizan je poveo golom Marka Milovanovića u 50. minutu, a konačan rezultat je postavio Nemanja Jović sa penala u 59. minutu. Milovanoviću je ovo bio drugi uzastopni gol, posle utakmice osmine finala Kupa Srbije protiv Dubočice (1:0).

Stanojević je dodao da je 18-godišnji igrač postigao veoma važan gol u večerašnjem meču.

- Pa dobro nemojte odmah da ga hvalimo mnogo, dobar je, dao je veoma važan prvi gol i otvorio je utakmicu - zaključio je Stanojević.

Partizan je prvi na tabeli Super lige Srbije sa 53 boda, tri više od drugoplasirane Crvene zvezde, dok je Novi Pazar poslednji 16. sa 15 bodova.

U sledećem kolu Partizan gostuje Metalcu u Gornjem Milanovcu, a Novi Pazar dočekuje Voždovac.