TREBALO JE DA BUDE HEROJ PARTIZANA! Urošević posle remija: Rekao sam da ću dati dva!
FK Partizan

Fudbaleri Partizana remizirali su sa Gentom u četvrtom kolu Lige konferencija - 1:1.

Crno-beli su imali prednost golom Slobodana Uroševića u 65. minutu meča, ali je izjednačenje Belgijancima doneo Tisudali 10 minuta pre kraja.

Trener Partizana Aleksandar Stanojević je imao kadrovske probleme, pa je Urošević bio nešto ofanzivniji nego inače.

"Zahtevno, utakmica sa dosta intenziteta, ali znali smo šta nas čeka. Imali smo i problema pred ovaj meč, par povređenih igrača, prvi put u novoj formaciji... Možemo da budemo zadovoljni šta smo uradili. Ostvarili smo koliko-toliko dobar rezultat. Išli smo na pobedu, ali mogu da budem zadovoljan kako smo odigrali u ovoj formaciji i u ovom sastavu", rekao je Urošević.

On je postigao prelep gol i to slabijom desnom nogom. Ističe da mu je ovo najlepši gol u karijeri.

"Ovo je najlepši gol u karijeri koji sam dao desnom nogom. Imali smo internu šalu pre utakmice, rekao sam da ću dati dva. Posle gola sam rekao Loli da sad treba da dam još jedan'', objasnio je strelac jedinog pogotka.

Partizanu do kraja grupne faze ostaju mečevi protiv predstavnika Estonije Flore iz Talina i kiparskog Anortozis Famaguste.