Crvena zvezda - Radnički, Superliga
Alo! V.Marković

Crvena zvezda - Radnički, Superliga, Foto: Alo! V.Marković

Posle dvonedeljne pauze zbog reprezentativnih obaveza utakmicama 8. kola nastavlja se fudbalska Superliga Srbije.

Delegacija Mančester junajteda posetila Partizan zbog duela u Ligi Evrope

AUTOR: D. B. DATUM I VREME: 13.09.2019. 09:00 Samo navijači koji kupe ulaznice preko engleskog kluba biće u mogućnosti da se nađu u „kopu" Navijači, Foto: Profimedia Meč trećeg kola grupne faze Lige Evrope između Partizana i Mančester junajteda zakazan je za 24. oktobar, ali Englezi ništa ne prepuštaju slučaju.

Crvena zvezda sa mislima o Bajernu i startu Lige šampiona dočekuje Inđiju, Partizan gostuje Proleteru u Novom Sadu, a najzanimljivije bi moglo da bude u Nišu, gde Radničkom dolazi Vojvodina sa Nenadom Lalatovićem na klupi.

Marin pod znakom pitanja za duel u Minhenu!

AUTOR: Alo.rs/ M. Dr. DATUM I VREME: 13.09.2019. 08:47 Pre utakmice protiv Bajerna, Crvenu zvezdu očekuje nastavak šampionata i duel protiv Inđije. Marko Marin, Foto: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC Kapiten i najbolji fudbaler Crvene zvezde Marko Marin, povredio je mišić još tokom kvalifikacija za Ligu šampiona, pa je neko vreme bio na klupi zbog povrede.

Lider TSC pokušće da sjajnu seriju nastavi protiv poslednjeplasirane Mačve, a mali beogradski derbi odigraće Voždovac i Čukarički.

Atletiko Madrid se provukao u Subotici

AUTOR: Alo.rs/ I.Dž. DATUM I VREME: 12.09.2019. 22:34 Fudbalerke Spartaka poražene su rezultatom 3:2 od Atletika iz Madrida u prvom meču Lige šampiona za žene. Foto: FK Spartak Predstavnice španskog kluba povele su u 20. minutu pogotkom Ljudmile, a da rivalke odu uz nerešen rezultat na odmor pobrinula se Violeta Slović pogotkom sa bele tačke u drugom minutu sudijske nadoknade.

Javor dočekuje Rad, Radnik ekipu Napretka, dok Mladost igra protiv Spartaka.

Radnički Niš - Vojvodina Novi Sad (18.00)