Spartak Subotica
FK Spartak

FK Spartak

Predstavnice španskog kluba povele su u 20. minutu pogotkom Ljudmile, a da rivalke odu uz nerešen rezultat na odmor pobrinula se Violeta Slović pogotkom sa bele tačke u drugom minutu sudijske nadoknade.

Gošće su bolje otvorile i drugo poluvreme, a ponovo je kobna po Subotičanke bila Ljudmila. Fudbalčerka Atletika postigla je gol u 55. minutu, a novo izjednačenje donela je Tijana Matić u 79. minutu.

Radost španskom klubu donela je Toresila u poslednjem minutu utakmice, pa će fudbalerke Spartaka na revanš meč šesnaestine finala zakazan za 25. septembar otputovati sa golom zaostatka.

Ovako su Hrvati, Crnogorci i Bosanci izveštavali o pobedi "orlova" (FOTO)

AUTOR: Alo.rs/ I.Dž. DATUM I VREME: 12.09.2019. 22:00 - 12.09.2019. 22:17 Pobeda Srbije nad Sjedinjenim Američkim Državama izazvala je brojne reakcije u obe države, ali i u našem komšiluku. Foto: ALO!/Marko Metlaš "Srbi u transu nakon petog mesta:'Ono kad razbiješ Amere' - vrište naslovnice srpske štampe" naslov je na sajtu Dnevno.

Bonus video: Srpske odbojkašice na aerodromu!