LESTER JE PONOVO HIT LIGE! Šesta uzastopna pobeda Čelsija! Novi remi Totenhema (FOTO/VIDEO)

Luka Milivojević odigrao je ceo meč.

Čelsi - Kristal Palas
Čelsi - Kristal Palas, Foto: AP Alastair Grant

Fudbaleri Čelsija pobedili su Kristal Palas 2:0 u prvom meču subotnjeg programa u okviru 12. kola Premijer lige.

RAZMATRA SE MOGUĆNOST IGRANJA VAN EVROPE! Možda će UEFA napraviti potez koji se mnogima neće dopasti! (FOTO)

Tim Frenka Lamparda poveo je u 52. minutu golom Abrahama, dok je konačan rezultat u 79. minutu postavio Pulišić.

Izabranici Frenka Lamparda su tako ostvarili šestu uzastopnu pobedu u šampionatu Engleske.

Vezista reprezentacije Srbije Luka Milivojević proveo je 90 minuta na terenu za Palas, ali ostao bez značajnijeg ofanzivnog učinka uz standardno solidan defanzivni.

NEKADA ŽARIO I PALIO NA TERENU, SAD ZAPALIO PUBLIKU! Slavni fudbaler napravio žurku u Beogradu za pamćenje! Vrckao guzom i podsetio na to kakav je CAR! (VIDEO)

Očekivalo se da izabranici trenera Maurisija Poketina posle pobede u Beogradu, ostvare pobedu u prvenstvu, ali su naišli na snažan otpor ekipe iz Šefilda koja je kući odnela bod iz Londona. U 58. minutu Hong Min Son kaznio je grubu grešku odbrane gostiju i doveo Totenhem u prednost, a izjednačio je Džordž Baldok u 78. minutu meča.

SOČNI DETALJI IZ PRIVATNOG ŽIVOTA PORTUGALCA! Legendarni Rio otkrio šokantnu istinu o Ronaldu: "Šetao sam pokraj njegove kuće, a onda sam ugledao desetoro ljudi u njegovoj sobi!"

Everton je uspeo da slavi na jugu Engleske, u Sautemptonu 2:1, Njukasl je istim rezultatom na svom terenu pobedio Bornmut, dok je Barnli kod kuće lako došao do pobede nad Vest Hemom. Ešli Barns u 11. i Kris Vud u 44. minutu su doneli prednost domaćinu, da bi u 54. minutu Himenez postigao autogol za konačnih 3:0.

REKORDNIH 250 MILIONA! Klop dovodi megazvezdu PSŽ-a za abnormalnu cifru, kako će se on uklopiti u napad?!

Lester je nastavio sa sjajnim partijama ove sezone, a odličnu formu potvrdili su i u duelu protiv Arsenala pošto su na svom terenu slavili sa 2:0. Golove za popularne "lisice" postigli su Džejmi Vardi u 68. minutu i Džejms Medison 15 minuta pre kraja meča.