Ben
Alo/V.Marković
Ben

Ben, Foto: Alo/V.Marković

Fudbaleri Crvene zvezde vode protiv Partizana sa 1:0 u 160. "večitom derbiju" koji se igra na stadionu "Rajko Mitić".

ON JE STVARNO LEGENDA! Presedan u sprskom fudbalu, Delije ukazale poštovanje ljubimcu Grobara! (FOTO)

KO SE BIJE TAJ SE VOLI! Posle tuče sevali poljupci i izvinjenja dvojice trenera! (VIDEO)

TRI ZVEZDICE NA GRBU! Grmi na početku derbija, "Delije" proslavile i tutulu koju još nisu dobili! (FOTO + VIDEO)

Novak Simović je u 59. minutu dosudio penal za Crvenu zvezdu, koju je je El Fardu Ben minut kasnije pretvorio u gol. Arbitar se nije uopšte dvoumio pošto je situacija bila čista. Ben je u kaznenom prostoru povučen sa leđa od strane Uroševića u trenutku kada se nalazio u izglednoj šansi za postizanje gola posle centaršuta sa leve strane.

Stojković ga je pročitao, pogodio je stranu, ali je udarac Zvezdinog napadača bio precizan i snažan. Igrači gostujućeg tima nisu se žalili zbog sudijske odluke!

Nakon ovoga je sudija svirao penal za Zvezdu!