Crvena zvezda - Olimpijakos
ALO! Miloš Dreković

Crvena zvezda - Olimpijakos, Foto: ALO! Miloš Dreković

Fudbaleri Crvene zvezde i Olimpijakosa u ovim trenucima igraju meč drugog kola Lige šampiona, a posle 45 minuta igre, gosti su otišli zadovoljniji na odmor!

Poznate postave, ni Pavkov ni Boaći ne igraju, Milojević potpuno iznenadio! (21:00h)

AUTOR: Alo.rs/S.M. DATUM I VREME: 01.10.2019. 20:38 Crvena zvezda igra protiv Olimpijakosa u drugom kolu grupne faze Lige šampiona. 20:35 Neverovatna scena. Sa severa grmi - "Olimpijakos!", Grci sa juga uzvraćaju i pevaju Zvezdi. 20:30 Evropski prvaci, odbojkaši Srbije defiluju trkačkom stazom i pozdravljaju publiku pred meč Crvena zvezda - Olimpijakos.

Bolje je igrao Olimpijakos u prvom poluvremenu, ali je na poprilično "jeftin"način Zvezda primila gol. Semedo je ispratio centaršut, gotovo sa korner linije šutirao Borjanu iz mrtvog ugla, a golman Zvezde je zakucao rukom loptu u gol.

Katastrofalna greška Borjana i pritisak na Zvezdu da ofanzivnije krene u drugom poluvremenu!