Zinedin Zidan
EPA-EFE/JUAN CARLOS CARDENAS

Zinedin Zidan, Foto: EPA-EFE/JUAN CARLOS CARDENAS

Fudbaleri Real Madrida poraženi su na gostovanju u Majorci rezultatom 1:0, a srpski napadač Luka Jović još jednom je razočarao svojom igrom!

Domaćin je poveo u 7. minutu utakmice golom Lagoa!

Probao je Zinedin Zidan sa Benzemom i Jovićem da napadne domaćina, ali srpski fudbaler je prikazao veoma bledu partiju za "kraljevski klub"! Zato ne čudi da ga je Francuz smenio početkom drugog poluvremena!

Stvari su postale mnogo teže za goste u 74. minutu kada je Odriozola dobio svoj drugi žuti karton na meču! Do kraja utakmice Real je igrao sa desetoricom!

Madriđani nisu preuzeli inicijativu, pa je Majorka stigla do nova tri boda, uz to naneli su prvi poraz u Primeri, Real Madridu!

Zbog ovog poraza, Real Madrid predao je tron Barseloni, a Katalonci sada imaju bod prednosti u odnosu na Madriđane.

Ostaje da se vidi budućnost Luke Jovića koji je još jednom razočarao sve navijače madridskog kluba!