LUDNICA U NAJVEĆEM DERBIJU ARGENTINE Opšta tuča i šest crvenih kartona, River sa penala u 93. minutu savladao Boku (VIDEO)

Fudbaleri Rivera i Boke napravili su pravu dramu u 15. kolu argentinske lige nakon što su se u nadoknadi potukli, zaradili sedam isključenja, a domaćin je na novom Monumentalu slavio sa 1:0 golom sa bele tačke u 93. minutu.

Neko bi pomislio da su produžeci, ali se igralo do čak 108. minuta zbog čitave gužve koja se dogodila. Od fudbala jako malo, od varnica i previše, u skladu sa derbijem Argentine.

Strelac sa 11 metara bio je Migel Borha, a onda je nastao pravi haos koji sudije nisu mogle da zaustave.

Na tribinama nije stajala pesma dok se odvijala tuča na terenu.

Epilog je čak 15 minuta prekida, crveni kartoni za Palavesinoa, Senturiona i Gomeza, te isključenja Migela Merentijela, Valentinija, Fernandeza i Figala.