RAKETA VLAHOVIĆA ZA POBEDU PROTIV ATALANTE Juventus napravio novi korak ka Ligi šampiona

Fudbaleri Juventusa savladali su na gostovanju Atalantu sa 2:0 u meču 34. kola Serije A.

Posle prolično nezanimljivog i "tvrdog" prvog dela igre, usledilo je mnogo zanimljiviji drugi deo igre. Tako, u 56. minutu devetnaestogodišnji Samjuel Iling Junior postigao je vodeći gol na meču.

NIJE SMEO TO DA URADI Haland izbacio Gvardiolu iz takta

Dušan Vlahović je utakmicu počeo sa klupe, u igru je ušao u 65. minutu kada je zamenio Arkadijuša Milika, dok je Filip Kostić u 82.minutu zamenio strelca jedinog gola na meč.

Do kraja, upravo je Vlahović u sudijskoj nadoknadi dobio lotpu na  ivici šesnaesterca i iz koraka uputio neodbranjiv udarac u mrežu golmaana Atalante, Marka Sportiela.

Da podsetimo, Juventus je posle nove pobede na drugom mestu Serije A sa 66 bodova, a prate ga Lacio sa 64, Inter sa 63, ka i Milan koji ima 61 bod. Atalanta je na šestom mestu sa 58 bodova.