JUVENTUS PREKINUO CRNU SERIJU Vlahović i Kostić režirali trijumf "stare dame", novi poraz Stankovićeve Sampdorije

Juventus je tako prekinuo seriju od četiri uzastopna meča u prvenstvu na kojima nije ostvario trijumf.

U 15. minutu Leandro Paredes je pogodio iz slobodnjaka, na efektan način sa 30 metara za 1:0.

Leće se vratio u meč, golom iz penala u 36. minutu, ali je onda na scenu stupio srpski tandem.

Filip Kostić je kao na tacni proigrao Dušana Vlahovića koji je uhvatio volej za 2:1, u 41. minutu.

U nastavku nije bilo promene rezultata, Juve je bio bliži trećem golu, ali to je bilo sve za danas, pa je "stara dama" sada druga sa 63 boda, dva više od Lacija koji u ovom kolu dočekuje Lacio.

Tim Dejana Stankovića upisao je novi poraz, Sampdoriju je danas na njenom terenu pobedio Torino rezultatom 0:2.

Strelci za Torino bili su Bonđorno u 31. minutu posle asistencije našeg Ivana Ilića, i Pelegri u 90. minutu.

Na golu Torina stajao je Vanja Milinković-Savić, ceo meč odigrao je i Ilić, a Radonjić je propustio utakmicu zbog povrede, baš kao i Đuričić na drugoj strani.

Atalanta je sa 3:2 bila bolja od Specije, dok je utakmica Salernitana - Fjorentina završena bez pobednika (3:3).