POTPUNA LUDNICA Klop se uneo sudiji u lice, a onda se povredio

"Redsi" su utakmicu počeli na brutalan način, a posle 15 minuta igre već su imali prednost od 3:0.

Malo ko je verovao da će u 93. minutu biti 3:3, a Žota je domaćinima pobedu doneo minut kasnije.

Trener Liverpula Jirgen Klop je "eksplodirao" od sreće i taj trenutak u proslavi gola iskoristio je za trk prema četvrtom sudiji utakmice Džonu Bruksu.

SLAVA TI, VELIKI ČOVEČE Navijači Napolija u Mihinu čast razvili transparent (FOTO)

Kamere su ga snimile kako juri prema njemu i urla mu u lice da bi samo koji trenutak kasnije krenuo šepajući prema svojoj klupi. Tamošnji mediji pišu da je u jurnjavi prema arbitru povredio zadnji deo noge.

- Nisam siguran da li je u pitanju zadnja loža ili je aduktor. Bilo je bolno. Nije bilo potrebe da tako reagujem- rekao je Klop nakon utakmice.