CRVENI ĐAVOLI BEZ PROBLEMA U ŠUMI Mančester Junajted pobedio Notingem Forest

Ekipa Erika ten Haga je tako iskoristila težak poraz Njukasla od Vile (3:0) i odlepila se na tabeli, na kojoj zauzima treće mesto sa 59 bodova, tri više od "svraka".

Važan meč Junajted očekuje već u narednom kolu, kada gostuje Totenhemu, koji je dve pozicije ispod i ima šest bodova manje, uz utakmicu više.

Junajted je do vođstva u Notingemu stigao u 32. minutu, kada je strelac bio Antoni, kome nije bilo teško da odbijenu loptu pošalje u mrežu.

LOŠA PARTIJA KATALONACA Maksimović uzeo bod bledoj Barseloni

Najzaslužniji je bio Marsijal, koji je ukrao loptu, odigrao dupli pas sa Fernandešom, a onda šutirao.

Tačku na ovaj susret stavio je Diogo Dalot u 76. minutu, koji je postigao gol na asistenciju Antonija.

Forest je 18. na tabeli sa 27 bodova i nalazi se u opasnoj zoni, iako bodovnom izjednačen sa Evertonom, koji je prvi iznad crte.