MOĆNI ARSENAL ODGOVORIO SITIJU Fulamu ne ide bez Mitrovića, Brajton i Brentford priredili spektakl

Arsenal je poveo posle penala koji je skrivio Luk Ajling.

Gabrijel Žezus je bio u tom 35. minutu siguran sa bele tačke za 1:0.

Samo što je počelo drugo poluvreme, u 47. minutu, Ben Vajt je posle odličnog centaršuta Gabrijela Martinelija povisio na 2:0.

Pobeda je bila "overena" osam minuta kasnije i to prelepim golom Gabrijela Žezusa na asistenciju leandra Trosara.

Lids je u 76. minutu preko Rasmusa Kristensena smanjio na 3:1, ali je Arsenal uspeo da postigne još jedan gol.

U 84. minutu posle dodavanja Martina Edegora mrežu Lidsa zatresao je i Granit Džaka.

Fulam je bez Aleksandra Mitrovića u timu poražen na gostovanju Bornmutu, 2:1.

Kristal Palas je golom Matete u petom minutu nadoknade pobedio Lester sa 2:1, dok su Notingem Forest i Vulverhempton odigrali nerešeno, 1:1.

Brajton je bio na ivici poraza kod kuće od Brentforda, ali je posle penala u 90. minutu stigao do 3:3 i tako osvojio bod.