POMRAČENJE ALEKSANDRA MITROVIĆA Šokirao Junajted, pa napao sudiju i dobio crveni karton, Mančester u polufinalu

Fudbaleri Fulama gostuju Mančester junajtedu u četvrtfinalu FA Kupa, a srpski fudbaler Aleksandar Mitrović je u glavnoj ulozi.

Naime, Mitrović je prvo u 50. minutu prekinuo golgeterski post koji je na snazi bio tri i po meseca, pošto je u kaznenom prostoru iskoristio propust Šoa i pogodio za 0:1.

Nakon toga, u 73. minutu, srpski napadač je zbog konflikta sa sudijom nakon igranja rukom Vilijana zaradio direktan crveni karton.

Uz Mitrovića, crveni karton je dobio i Vilijan, kao i trener gostiju Silva.

Dakle, tri isključenja i penal u istoj situaciji doneli su potpuni preokret, posebno jer je nakon gola Bruna sa "bele tačke" samo dva minuta kasnije Marsel Sabicer sa dva igrača više doneo 2:1 Junajtedu.

I, već tada je bilo jasno, prolaz u polufinale i megdan Brajtonu, a konačan rezultat u nadoknadi vremena postavio je Bruno Fernandeš svojim drugim golom za konačnih 3:1.

Junajted će u polufinalu igrati protiv Brajtona, dok će drugi par činiti Mančester siti i Šefild junajted.