ASISTENCIJA SAMARDŽIĆA Udineze remizirao sa Sasuolom na otvaranju nedeljnog programa u Seriji A

U utakmici u kojoj su svi golovi postignu u prvih 45 minuta, prvi su poveli domaći pogotkom Udogija, koji je pogodio već u prvom minutu igre. Na izjednačenje se čekali samo šest minuta kada je Mateus Enrike poravnao rezultat na semaforu Dačija stadiona u Udinama.

Nemački fudbaler srpskog fudbalera Lazar Samardžić je odigrao skoro celu utakmicu, a u 28 minutu upisao je asistenciju, jer je na sjajan način spojio sa golom Slovenca Bijola, koji je pogodio za 2:1.

IZLAZI SERIJA O SINIŠI MIHAJLOVIĆU Emitovaće se na dan njegovog rođendana, a sav prihod ide u humanitarne svrhe

I kada su svi mislili da je će na odmor fudbaleri Udinezea, u nadoknadi prvih 45 minuta autogolom Peresa, ponovo je rezultat bio izjednačen i na odmor se ipak otišlo rezultatom 2:2.

Drugi deo utakmice nije doneo nijedan pogodak, tako da je krajnji rezultat ostao onaj posle prvog poluvremena.

Udinezeu je ovo treća utakmica gde ne zna za pobedu, i nalaze se na osmom mestu Serije A, dok je Sasuolo posle pobeda nad Atalantom i Milanom, sada morao da se zadovolji bodom. Zeleno-beli se sad nalaze na 15. mestu tabele.

U sledećem kolu crno-beli će gostivati Interu, a Sasuolo dočekati prvoplasirani Napoli.