NOVI KIKS ARSENALA Mitrović nastavio "post", debakl Totenhema, Sautempton tone ka Čempionšipu

Arsenal je u prošlom kolu doživeo šokantan poraz od Evertona, a sada je ponovo razočarao i potvrdio da se nalazi u krizi.

"Tobdžije" su povele u 66. minutu golom Leandra Trosara i delovalo je tada da će se ekipa Mikela Artete vratiti na pobednički kolosek. Ipak, u 74. minutu na scenu stupa Ajvan Toni i donosi izjednačenje Brentfordu.

Za nas je najvažniji bio onaj u Londonu gde je Fulam bez većih problema savladao Notingem Forest rezultatom 2:0.

Fulam je poveo u 17. minutu golom Vilijana. Konačan rezultat postavio je Solomon u 88. minutu.

Srpski napadač Aleksandar Mitrović ni na ovom susretu nije uspeo da se upiše u strelce iako je imao nekoliko dobrih prilika.

Drugi srpski reprezentativac u redovima Fulama u igru je ušao pred sam kraj meča.

Lester je deklasirao Totenhem sa 4:1, dok je Sautempton izgubio od Vulvsa sa 2:1, iako je imao igrača više.