POSLE DRAME DO ČETVRTFINALA Vojvodina u 90. minutu posle preokreta izbacila Mladost

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su večeras posle preokreta u finišu savladali gradskog rivala Mladost GAT 2:1 (0:1).

Gosti su poveli golom Arsića iz penala u 14. minutu, da bi Novosađani tek u finišu meča stigli do preokreta. Prvo je Veljko Simić izjednačio u 86. da bi Nemanja Nikolić u 90. odveo "lale" u četvrtfinale.

Ranije danas mesto među osam najboljih izborili su Radnik, Novi Pazar, Radnički Niš i TSC.

Rezultati i strelci osmine finala Kupa Srbije: Vojvodina - Mladost GAT 2:1 (Simić 86, Nikolić 90 - Arsić 14. penal), Radnički Beograd – Radnik 1:2 (Kojić 84 - Danoski 15, 85), Novi Pazar – Kolubara 2:1 (Gavrić 31, 44 - Ilić 43), Radnički Niš – IMT 3:0 (Štulić 26, Petrov 64, Pejović 83), TSC – Železničar 2:0 (Mirčevski 3. penal, 32).

Odloženo: Metalac – Čukarički, Spartak – Napredak, Radnički SM – Crvena zvezda.