NEMA DUCIJA, ALI TU JE FIĆA Kostić sa dve asistencije učestvovao u pobedi "Stare dame" protiv Intera
EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Juventus je u derbiju Italije naneo peti poraz fudbalerima Intera, a oni stigli do trećeg uzastopnog trijumfa u nacionalnom takmičenju.

Torinski crno-beli su slavili minimalnim rezultatom, a strelac jedinog pogotka bio je Rabio u 52. minutu, kada je zatresao mrežu Intera na asistenciju Filipa Kostića.

SPREMA SE NOVOGODIŠNJA BOMBA NA "MARAKANI" Milan Pavkov se vraća u Zvezdu?

Srpski reprezentativac je imao i drugu asistenciju, pošto je Kostić desetak minuta kasnije uposlio Danila, ali je VAR poništio Brazilcu gol i ostalo je 1:0 za "staru damu".

Posle gledanja snimka bilo je uočeno da je igrao rukom, pa je s pravom pogodak i bio poništen.

Inter je bio veoma opasan protivnik, a sigurno će žaliti za šansom u 42. minutu kada je Defrel izbio sam pred golmana Juventusa i loptu iz peterca poslao "nebom pod oblake".

Mogao je Filip Kostić i da se upiše u listu strelaca, ali je njegov udarac u 77. minutu bio za malo neprecizan, pošto je pogodio stativu.

Samo sedam minuta kasnije, Juventus ima još jedan šamar za Inter, pošto je Kostić pronašao Nikola Fađolija, a Italijan pogodio mrežu za velikih 2:0 za domaći tim.