INTER BEZ MILOSTI PREMA STANKOVIĆU Ubedljiv poraz Sampdorije na "Meaci"
AP Photo/Luca Bruno

Navijači Intera nisu zaboravili Dejana Stankovića koji je ostavio neizbrisiv trag u tom klubu.

Pokazali su Interisti da umeju da se oduže i srpskom treneru, koji vodi Sampdoriju, priredili predivan doček uz velike ovacije.

I to je bilo jedino lepo što će Deki pamtiti ove večeri. Jer njegova ekipa pretrpela je novi poraz, koji je dodatno približava Seriji B. Inter nije imao milosti, a praktično je sve rešio u prvom poluvremenu.

U 21. minutu vodeći gol postigao je De Fraj na centaršut Čalhanoglua. A u 44. minutu na 2:0 povisio je Nikolo Barela posle proigravanja Bastonija. Tada je bilo jasno da ekipa iz Đenove teško može da se vrati, a odlučujući udarac na snove gostiju zadao je Korea golom u 73. minutu za konačnih 3:0.