BILA BI ŠTETA DA NE OSVOJE TITULU Napoli se igrao sa Sasuolom, Osimen het-trikom utabao put ka Skudetu

Fudbaleri Napolija pobedili su danas na svom terenu Sasuolo sa 4:0, u utakmici 12. kola Serije A.

Napoli je poveo golovima dvosrukog strelca Viktora Osimhena u četvrtom i 19. minutu, a kod oba pogotka asistent je bio Hviča Kvarachelija.

Treći gol postigao je Kvarachelija u 36. minutu, a konačan rezultat postavio je Osimhen golom u 77. minutu.

Sasuolo je utakmicu završio sa desetoricom, pošto je drugi žuti karton u 84. minutu dobio Arman Lorijente.

Napoli je jedina ekipa bez poraza u Seriji A i posle 10. pobede prvi na tabeli sa 32 boda.

Sasuolo je pretrpeo peti poraz i zauzima deveto mesto sa 15 bodova.