RONALDO PIŠE ISTORIJU Portugalac stigao do 700. gola i doneo pobedu Junajtedu protiv Evertona

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras u gostima Everton sa 2:1, u utakmici 10. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Everton golom Aleksa Ivobija u petom minutu, da bi Junajted izjednačio u 15. minutu pogotkom Antonija.

Pobedu Junajtedu doneo je Kristijano Ronaldo u 44. minutu, svojim 700. golom u klupskoj karijeri.

Junajted je upisao petu pobedu u šampionatu, i sa 15 bodova zauzima peto mesto na tabeli. Everton je na 12. poziciji sa 10 poena.

U narednom kolu, Junajted će dočekati Njukasl, dok će Everton gostovati Totenhemu.