TSC SE RAZGOROPADIO Het-trik Makedonca u Bačkoj Topoli, Napredak vezao treću pobedu

Sva tri gola za domaćina i het-trik upisao je internacionalac iz Severne Makedonije Martin Mirčevski koji je pogađao mrežu gostiju u 23, 64. i 71. minutu.

Lazarevčani su od 27. minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja Stefana Marjanovića, ali su uspeli da dođu do počasnog pogotka u 88. minutu preko Harisa Kadrića.

TSC posle nekompletnog 11. kola ima 20 bodova i zauzima treću poziciju, dok je Kolubara ostala na 15 bodova i nalazi se na osmom mestu Superlige.

Fudbaleri Napretka porazii su Radnički iz Kragujevca sa 1:0 (1:0) na domaćem terenu u Kruševcu, a jedini gol na meču postigao je Dejan Kerkez u 33. minutu.

Napredak je deveti na tabeli sa 11 bodova, dok su Kragujevčani na 13. poziciji sa devet bodova.

Sutra se u derbiju kola sastaju lider Novi Pazar i aktuelni šampion Crvena zvezda (17.00), a na program su još dueli Mladost GAT - Spartak (17.00), Čukarički - Vojvodina (19.00) i Partizan - Mladost