BRUTALNA BARSA Poker Katalonaca, a dva gola Levandovskog za ubedljivu pobedu nad Valjadolidom
EPA-EFE/Toni Albir

Barselona je u prvom meču na Nou Kampu ove sezone odigrala samo 0:0 protiv Rajo Valjekana, ali istu grešku nije ponovila protiv Valjadolida.

Ćavijeva ekipa polako hvata ritam, slavila je u prethodnoj rundi u gostima, prilično lako, protiv Sosijedada (4:1), sada su sa tri lopte u mreži ispraćeni gosti iz Valjadolida.

REMI PARTIZANOVOG RIVALA Nije bilo pogodaka na meču Kelna i Štutgarta

U centru pažnje bio je Robert Levandovski. Poljak je postigao prvi gol na dodavanje Rafinje u 24. minutu, a prednost je duplirao Pedri, pred kraj prvog poluvremena, u 43. minutu. Sve dileme otklonio je Levandovski svojim drugim golom u 65, a u drugom minutu nadoknade pogodio je i Roberto.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.