SPAKOVAO SE I OTIŠAO Ronaldo se vratio u Mančester, odigrao 45 minuta, a onda otišao sa stadiona pre zavreštka utakmice (FOTO)
EPA-EFE/DANIEL HAMBURY

Fudbaleri Mančester junajteda i Rajo Valjekana odigrali su bez pobednika 1:1 (0:0) u prijateljskom meču u Mančesteru, a u startnoj postavi kluba sa "Old traforda" prvi put se ove sezone našao portugalski reprezentativac Kristijano Ronaldo.

Ronaldo je bio u startnoj postavi, a odigrao je prvih 45 minuta. Za Mančester junajted su u današnjem meču igrali omladinci, kao i oni fudbaleri koji nisu dobijali previše šansi u dosadašnjim prijateljskim utakmicama. Mančester junajted je poveo u 48. minutu pogotkom Amada Dialoa, koji je na poluvremenu zamenio Ronalda, a izjednačio je Alvaro Garsija u 57.

Portugalac je iznenadio navijače kada je već na poluvremenu odlučio da napusti stadion nakon što ga je trener Ten Hag zamenio.

Mnogi su prokomentarisali da to znači i da je definitivno završio sa Junajtedom... To ćemo, doduše, tek saznati.