MOĆNI REAL Prvak Evrope bolji od Vlahovićevog Juventusa pred više od 90.000 navijača (VIDEO)
Printscreen

I to protiv Juventusa rezultatom 2:0, zahvalujući strelcima Karimu Benzemi u 19. iz penala i Marku Asensiju u 69. minutu.

Utakmicu je na Pasadena stadionu pratilo čak 93.702 navijača, a španski mediji ističu da su David Alaba i Eder MIlitao u potpunosti zatvorili Dušana Vlahovića koji je igrao do 64. minuta.

JOŠ JEDAN ODLAZAK SA "MARAKANE" U Zvezdi je precrtan, a sada stiže u TSC

Karlo Anćeloti je na teren izveo ekipu koja bi 10. avgustra trebalo da igra Superkup Evrope protiv Ajntrahta iz Frankfurta, a psoebno je pohvalio veni red u sastavu Luka Modrić, Kasemiro, Toni Kors.

- Zovem ih Bermudski trougao, jer lopta nestaje kod njih - našalio se Karleto koji je još jednom pohvalio Karima Benzemu.

Takođe, treba istaći i Edena Azara koji je u 63. ušao u igru i bio je jedan od najzaslužnijih za drugi gol Madriđana, a pogledajte i zanimljive delove sa meča.