ZVEZDA DOBILA PROTIVNIKA Pjunik posle velikog preokreta zakazao okršaj sa crveno-belima
Printscreen

Za Pjunik nastupaju čak trojica srpskih fudbalera – Zoran Gajić i Uroš Nenadović koji su se našli među starterima za ovu utakmicu i Nemanja Mladenović koji nije ulazio.

Posle prvog meča Didelanž je bio bliži susretu sa Zvezdom pošto je u Jermeniji slavio sa 1:0.

Čak je ekipa iz Luksemburga povela i u revanšu u 21. minutu. To su učinili na pomalo komičan način nakon što je marokanski napadač Hasan promašio loptu posle centaršuta sa desne strane, ali je to uradio na način na koji je loptu sebi namestio na glavu i potom je poslao u mrežu.

POVRATNIK U REDOVE CRVENO-BELIH Milunović na pragu dolaska u Ljutice Bogdana

Mweđutim, u nastavku Pjunik dolazi do preokreta.

Imali su korner gostujući fudbaleri, usledili je nekoliko centaršuteva sa obe strane, a nakon jednog je lopta otišla na drugu stativu gde ju je čekao Uroš Nenadović. Srpski fudbaler ju je vratio u sredinu gde je spreman bio Žuninjo koji je doneo izjednačenje u 24. minutu.

CRNO-BELI DOBILI PRVOG EVROPSKOG RIVALA Kiprani pali posle penal ruleta protiv Mitjilanda, idu na Partizan

Preokret je doneo momak iz Bosne i Hercegovine Juričić u 54. minutu, pogodio je potom Otubanjo u 76, pa još jednom Juričić, u 85. minutu – 4:1.

Na ovaj način Pjunik je ne samo anulirao prednost Didelanža iz prvog susreta, već i slavio sa dva gola razlike i došao na megdan Crvenoj zvezdi.

Prvi meč biće igran u Beogradu 3. avgusta, a revanš u Jerevanu šest dana kasnije.