MREŽA SE TRESLA SAMO NA BANOVOM BRDU Čukarički slavio golom bivšeg igrača Partizana, samo jedan pogodak na tri utakmice
FK Čukarički

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su večeras u Beogradu ekipu Napretka 1:0 (1:0) u meču trećeg kola Superlige Srbije.

Jedini strelac za ekipu sa Banovog brda bio je Darko Puškarić u 43. minutu.

Vojvodina i Spartak igrali su bez golova u Novom Sadu. Pogodaka nije bilo ni na meču u Beogradu između Voždovca i novosadske Mladosti. Crvena zvezda je pobedila u Lučanima ekipu Mladosti 2:1 (1:0). Strelci za "crveno-bele" bili su Milan Pavkov u 14. i Stefan Mitrović u 71. minutu. Gol za Mladost postigao je Nikola Leković u 80. minutu.

Javor je u petak na svom terenu pobedio Novi Pazar 2:1, a u jučerašnjim mečevima Partizan - TSC i Radnik - Radnički (K) nije bilo golova. Utakmica između Kolubare i Radničkog je odložena zbog obaveza Nišlija u kvalifikacijama za Ligu Konferencija.

Prvo mesto na tabeli drži Crvena zvezda sa devet bodova, dok je Vojvodina druga sa sedam.

Četvrto kolo Superlige Srbije na programu je narednog vikenda, a sastaće se: Radnički (N) - TSC, Novi Pazar - Partizan, Crvena zvezda - Radnik, Napredak - Javor, Mladost (NS) - Čukarički, Spartak - Voždovac, Radnički (KG) - Vojvodina i Kolubara - Mladost (L).