DEBAKL "BRĐANA" NA STARTU NOVE SEZONE TSC razbio Čukarički, Spartak nije uspeo do celog plena u Lučanima
FK Čukarički

Fudbaleri TSC iz Bačke Topole pobedili su večeras u Beogradu Čukarički sa 4:1, u utakmici prvog kola Super lige Srbije.

TSC je poveo golom Gorana Antonića u 35. minutu, a izjednačio je Mihajlo Spasojević u 53. Novo vodjstvo gostujućoj ekipi doneo je Nemanja Stojić u 55. minutu, a šest minuta kasnije prednost je udvostručio Mihajlo Banjac. Konačan rezultat postavio je Slobodan Stanojlović u drugom minutu nadoknade.

Beogradska ekipa utakmicu je završila sa desetoricom, pošto je u 79. minutu crveni karton dobio Stefan Kovač.

U sledećem kolu, narednog vikenda, TSC će dočekati Javor, a Čukarički će igrati u Novom Pazaru.

Fudbaleri Mladosti odigrali su večeras na svom terenu u Lučanima nerešeno 1:1 protiv Spartaka.

Subotička ekipa povela je golom Luke Bijelovića u 40. minutu, a bod domaćima obezbedio je Milan Bojović u 68. minutu iz jedanaesterca.

U drugom kolu Mladost će igrati u Kragujevcu protiv Radničkog 1923, a Spartak će dočekati Radnik.