NEVEROVATAN PODATAK Real Madrid je uradio nešto što se retko kada dešava u finalu Lige šampiona

Fudbaleri Liverpula i Real Madrida završili su prvo poluvreme finala Lige šampiona u Parizu bez pogodaka, 0:0. Daleko od toga da su navijači gledali lošu utakmicu u prvih 45 minuta.

Dominirali su Englezi koji su pogodili stativu preko Sadija Manea, a Tibo Kurtoa je u još nekoliko navrata "vadio kestenje iz vatre" i uspeo da sačuva Real u igri.

Ono što je posebno interesantno i neobično za jednog finalistu jeste činjenica da Madriđani nisu uputili nijedan šut ka golu rivala. Da, dobro ste pročitali, Španci nisu uspeli da šutne ni u okvir ni izvan istog.

Istina, jeste Karim Benzema pogodio u 44. minutu, ali je gol poništen zbog ofsajda, tako da se šut Francuza ne računa.