SRBIN IGRA SEZONU ŽIVOTA Saša Lukić postigao četiri gola na dva meča, Mihina Bolonja pomogla Milanu i možda rešila pitanje šampiona (VIDEO)

Reprezentativac Srbije Saša Lukić igra sezonu života u ekipi Torina. "Bikovi" su u odloženom meču 20. kola Serije A odigrali nestvaran meč protiv Atalante - 4:4, a bivši veziste Partizana postigao je dva gola.

Lukić je bio precizan sa bele tačke u 36. i 63. minutu, ali to nije bilo dovoljno za pobedu. To je Srbinu bio treći i četvrti gol na samo dve utakmice jer je pre nekoliko dana dva puta pogodio protiv Specije.

Dosta zanimljiviji meč, zbog borbe za titulu, odigran je u Bolonji gde je ekipa Siniše Mihajlovića možda i rešila pitanje šampiona. Inter je imao šansu da trijumfom preuzme prvu poziciju, ali je zbog poraza od 1:2 moguće da će se "rosoneri" na kraju radovati.

Ivan Perišić u 3 minutu doneo je prednost gostima, a Marko Arnautović u 28. doneo izjednačenje. Pobedu domaćinu obezbedio je Nikola Sansone u 83. minutu.

Do kraja sezone u Italiji ostalo je još četiri meča.