ATOMSKI FUDBAL Siti razbijao Real, a onda je Benzema vratio Madriđane u život (VIDEO)
EPA-EFE/PETER POWELL

Posle prvog poluvremena fudbaleri Mančester sitija vode protiv Real Madrida u prvom meču polufinala Lige šampiona.

Već posle 95 sekundi Siti je poveo golom Kevina de Brujnea.

Sjajno je prošao Rijad Marez, ušao je sa desne strane u sredinu, ubacio loptu pred gol rivala, a Belgijanac se bacio u maniru najboljih golgetera i glavom sa ivice peterca doneo prednost domaćinu.

U 11. minutu već je bilo 2:0 za "građane". Foden je sjajno prihvatio loptu duboko na levoj strani, poslao povratni pas ka De Brujneu koji je imao puno prostora. To je iskoristio da pošalje opštru loptu na ivicu peterca, gde se Gabrijel Žezus odlično zagradio, iskoristio i lošu intervenciju Davida Alabe i iz okreta sa ivice peterca matirao Kurtou!

Ipak, Real se vratio u igru pogotkom Karima Benzeme u 33. minutu. Prvo je Luka Modrić fantastično uklizavanjam sačuvao posed na sredini terena, usledio je centaršut Ferlana Mendija, a Benzma hvata volej i šalje loptu u mrežu Sitija.