POVRATAK U ELITU NA ČEKANJU Mitrović psovao sudiju zbog poništenog gola, Fulam izgubio od Derbija
EPA-EFE/Clive Rose

Fulam je izgubio od Derbiju 2:1 u 42. kolu Čempionšipa i tako nije uspeo da pet kola pre kraja overi vizu za najviši rang takmičenja.

Izabranici Marka Silve poveli su golom  Karvalja u 20. minutu, ali je Derbi u nastavku preokrenuo.

Samo što je počelo drugo poluvreme Luk Plandž je u 51. izjednačio rezultat. Fulamu je zatim poništen gol.

U 65. minutu je Karvaljo šutirao sa ivice kaznenog prostora, pogodio je stativu, Mitrović je vratio loptu u mrežu, ali je linijski sudija podigao zastavicu za ofsajd. To se nije dopalo Mitru koji ga je "počastio" psovkama na srpskom jeziku.

Konačan rezultat postavio je Adarabiojo kada je u 73. minutu savladao sopstvenog golmana.