TOTENHEM BEZ MILOSTI Het-trik Sona za ubedljivu pobedu "pevaca" na Vila parku!
Printscreen/Twitter

U poslednjem subotnjem meču 32. kola Premijer lige, Totenhem je upisao ubedljivu pobedu na gostovanju Aston Vili.

Slavili su Pevci rezultatom 4:0, uz het-trik sjajno raspoloženog Son Hjeon-Mina.

Upravo je Son najavio pobedu Totenhema nakon nepuna tri minuta igre. Natrčao je Son na odbijenu loptu na ivici kaznenog prostora i odlično šutirao.

Na drugi gol se čekalo do 50. minuta. Dejan Kuluševski je nakon dobrog solo prodora dobro šutirao, Martinez nije imao nikakve šanse.

U 66. minutu, Hari Kejn je lepo proigrao Sona koji pogađa za 3:0, a samo pet minuta kasnije, Kuluševski beleži asistenciju, a Son treći gol na ovom meču.

Totenhem je kroz 31 utakmicu osvojio 54 boda što ga sada stavlja na četvrto mesto na tabeli. Aston Vila je doživela četvrti vezani poraz i na 12. mestu ima 36 bodova.

U sledećem kolu, Totenhem će ugostiti Brajton, a Aston Vila će u goste Lesteru.