BRUTALNI RONALDO! Het-trik Portugalca za pobedu i svetski rekord
EPA-EFE/ANDREW YATES

Meč je obeležio neverovatni Kristijano Ronaldo koji je upisao het-trik.

Bio je to njegov prvi het-trik u Premijer ligi još od 2008. kada je prvi put nosio dres "crvenih đavola".

Sjajni Ronaldo je postigao 807. gol u karijeri, čime je postigao apsolutni rekord.

Poveo je Junajted nakon samo 12 minuta igre. Fred je poslao fantastičnu asistenciju, a Kristijano Ronaldo sjajnim udarcem matirao Iga Lorisa.

Nakon 35. minuta igre rezultat je bio 1:1. Proveraovao je VAR snimak sporne situacije, a Totenhem je dobio penal koji je u gol pretvorio Hari Kejn. Aleks Teles je igrao rukom u kaznenom prostoru i sudija je pokazao na belu tačku.

Radost gostiju trajala je nepuna tri minuta. Nemanja Matić je pokrenuo akciju, svi igrači Junajteda su odradili svoj deo posla, a Ronaldo se samo poklonio i poslao loptu u mrežu za 2:1 i svoj 806. gol na takmičarskim mečevima.

Totenhem se ponovo vratio u igru i to u 72. minutu kada je auto gol dao Hari Megvajer.

Pobedu Junajtedu donosi Ronaldo u 81. minutu. Fantastično je Portugalac skočinio nakon kornera i perfektno poslao loptu u mrežu.

Nemanja Matić bio je starter i odigrao je veoma dobar meč. Zamenjen je 80. minutu.

Junajted sada na četvrtom mestu na tabeli ima 50 bodova, dva više od Arsenala koji ima četiri meča manje i šest manje od Čelsija koji ima dva meča manje.