DŽOKERI JUNAJTEDU DONELI POBEDU! "Crveni đavoli" u spektakularnom meču bolji od Lidsa!
EPA-EFE/PETER POWELL

Kada je na terenu ekipa Marsela Bijelse, šou je zagarantovan, pa je tako bilo i ovoga puta.

Junajted je poveo u 34. minutu golom Harija Megvajera. U nadoknadi prvog dela prednost je duplirao Bruno Fernandeš i činilo se da će "crveni đavoli upisati rutinski trijumf.

Ipak, usledilo je spektakularno drugo poluvreme.

Lids je u samo 60-ak sekundi došao do poravnanja. Prvo je u 53. minutu Rodrigo smanjio na 2:1, da bi već u narednom napadu Rafinja doneo izjednačenje.

Međutim, pobedu ekipi Ralfa Rangnika donose rezervisti.

U 67. minutu umesto Pogbe i Lingarda ubacio je Freda i Elangu i ispostavilo se da je to bio ključan potez.

Najpre je Fred u 70. minutu iskoristio drugu asistenciju Sanča za novu prednost. Konačan rezultat postavio je Elanga na dodavanje Fernandeša u 89. minutu.

Ovom pobedom Mančester Junajted zadržao je četvrto mesto Premijer lige, dok je Lids na 15. poziciji.