PROMAŠAJ GODINE! Zvezda Mančester junajteda na stubu srama, nemoguće da je ovo promašio! (VIDEO)

Sada je potpuno jasno, fudbaleri Mančester junajteda igraju jednu od najgorih sezona u novijoj istoriji kluba. Ekipa sa "Old Traforda" muku muči u svim takmičenjima, ali je malo ko očekivao da bi gotovo najjači tim Junajteda mogao da izgubi od Midlzbroa u šesnaestini finala FA kupa.

NOVA BLAMAŽA JUNAJTEDA Drugoligaš posle penala slavio na "Old Trafordu"!

Ipak, to se desilo. Nakon 1:1 posle 120 minuta, član Čempionšipa prošao je dalje posle boljeg izvođenja jedanaesteraca. Nekoliko detalja obeležilo je ovaj duel, a u glavnim ulogama su domaći fudbaleri.

Prvo je Kristijano Ronaldo promašio penal u prvom poluvremenu, da bi u 73. Bruno Fernandeš mogao da reši pitanje pobednika da je pogodio prazan gol, ali ga je promašio.