ISPUNIO OBEĆANJE! Murinjo obećao Rominom "čudu od deteta" patike, nije štedeo novac na poklon! (VIDEO)
Printscreen Instagram

Fudbaleri Rome savladali su Đenovu rezultatom 2:0, a najveću zasluzu za to ima Feliks Afena Đan.

"Vučica" je sinoć stvarala prilike, ali nikako nisu uspeli da to krunišu golom. A onda je Žoze Murinjo u 74. minutu u igru uveo mladog fudbalera iz Gane.

Njemu je bilo potrebno samo osam minuta da postigne gol i svoju ekipu dovede u vođstvo, ipak to ovom mladiću nije bilo dovoljno.

ISPUNIO OBEĆANJE! Murinjo obećao Rominom

EPA/ SIMONE ARVEDA

On je u četvrtom minutu sudijske nadoknade postigao još jedan gol i potvrdio pobedu svog tima.

Trener Rome je otkrio da je obećao Feliksu kupiti patike koje mu se sviđaju i poručio je da je to prva stvar koju će da uradi, što trener "vučice" i učinio.