LUDNICA U BERGAMU! Ronaldo u nadoknadi doneo bod Junajtedu, Barselona uz mnogo muke savladala Dinamo, het-trik Levandovskog za peticu Bajerna!
EPA-EFE/PAOLO MAGNI

Još jednom su Atalanta i Mančester junajted priredili spektakl, a "crveni đavoli" su do boda došli u prvom minutu sudijske nadokande golom Kristijana Ronalda.

Domaćinu nije pomoglo ni to što je vodio dva puta, zahvaljujući golovima Josipa Iličića i Duvana Zapate.

Tim Olea Gunara Solskjera je opet preživeo i to zahvaljujući Ronaldu.

Fudbaleri Bajerna ostvarili su novu ubedljivu pobedu protiv Benfike 5:2 u četvrtom kolu grupne faze Lige šampiona.

Ekipu Julijana Nagelsmana predviodio je Levandovski sa tri gola.

Poljak je protivnika načeo u 26. minutu na asistenciju Komana, a samo šest minuta kasnije već je bilo dva gola prednosti zahvaljujući Seržu Gnarbiju.

U drugom poluvremenu briljirao je tandem Levandovski-Sane. Nemac je najpre postigao, a potom i asistirao Levandovskom za četiri gola u mreži Portugalaca koji su u međuvremenu smanjili preko Morata.

U drugom susretu u grupi E Barselona je slavila minimalnim rezultatom na gostovanju Dinamu iz Kijeva.

Gol odluke postigao je Ansu Fati.

Barselona je sa ovom pobedom stigla do druge pozicije sa šest bodova, dok je Bajern suvereno prvi sa svih 12.

U preostalim mečevima Juventus je savladao Zenit 4:2, Lil je bio bolji od Sevilje 2:1, a Viljareal od Jang Bojsa 2:0.

Atalanta - Mančester junajted 2:2 (Iličić 12, Zapata 58 – Ronaldo 45+1, 90+1)

Bajern Minhen - Benfika 5:2 (Levandovski 26, 61, 84, Gnabri 32, Sane 49 – Morato 38, Nunjes 75)

Dinamo Kijev - Barselona 0:1 (Fati 70)

Juventus - Zenit 4:2 (Dibala 11, 56p, Kjeza 74, Morata 82 – Bonuči 26ag, Azmun 90+2)

Sevilja - Lil 1:2

Viljareal - Jang Bojs 2:0

90+2 - Ludnica u Bergamu! Ronaldo donosi izjednačenje Junajtedu!

84. minut - Het-trik Levandovskog, Bajern melje - 5:2.

74. minut - Juventus rešava pitanje pobednika. Kijeza je strelac. U istom minutu Benfika je protiv Bajerna smanjila na 4:2.

70. minut - Napokon Barselona slama otpor Dinamo Kijeva. Strelac je Fati.

61. minut - Bajern "gazi" Benfiku. Levandovski za 4:1.

58. minut - Atalanta ponovo vodi protiv Junajteda, strelac je Zapata. Duvanu Zapati je priznat pogodak posle odluke iz VAR sobe. Ostavio je iza sebe Bajia i Megvajera i rutinski savladao De Heu – 2:1!

Sudija Slavko Vinčić je dugo čekao odluku i na kraju se ispostavilo da Zapata nije bio u nedozvoljenoj poziciji.

58. minut - Juventus opet vodi! Ponovo je Dibala strelac.

55. minut - Fanšat donosi izjednačenje Jang Bojsu.  Ipak je gol poništen zbog ofsajda.

51. minut - Preokret Lila protiv Sevilje.

49. minut - Sane povećava prednost Bajerna - 3:1.

46. minut - Nastavljene su utakmice!

Kraj prvog polvuremena!

45+1 - Levandovski nije realizovao penal.

45+1 - Ronaldo donosi izjednačenje Junajtedu u Bergamu. Sjajno ga je petom uposlio Fernandeš.

43. minut - Lil dolazi do izjednačenja u finišu prvog dela. Siguran sa bele tačke bio je David.

38. minut - Benfika se vraća u igru, Morato smanjuje na 2:1 protiv Bajerna.

36. minut - I Viljareal stiže do vođstva protiv Jang Bojsa. Gol je dao Kapue.

32. minut - Bajern melje i vodi 2:0 protiv Benfike. Strelac je Gnabri.

26. minut - Zenit dolazi do izjednačenja protiv Juventusa, autogol Bonućija. U istom trenutku Bajern je poveo protiv Benfike.

20. minut - Nova velika prilika za Ronalda. Ostaje 1:0 za Atalantu.

15. minut - I Sevilja stiže do ranog vođstva protiv Lila. Strelac je Okampos.

12. minut - Atalanta vodi protiv Mančester junajteda pogotkom Iličića. Katastrofalna reakcija De Hee.

11. minut - Juventus poveo protiv Zenita golom Dibale!

5. minut - Velika šansa za Junajted. Stativu je pogodio Skot Mektominej

1. minut - Utakmice su počele!

Uzbudljivo će biti i u Kijevu između Dinama i Barselone. Katalonskom klubu gori pod nogama u E grupi i trenutno je na trećem mestu sa tri boda, jednim manje od drugoplasirane Benfike.

U centru pažnje biće duel Atalante i Mančester junajteda u Bergamu u okviru F grupe.

Junajted ima šest bodova, dva više od Atalante i Viljareala, a tri od Jang Bojsa, pa su sva četiri tima u igri.

U meču igranom na ,,Old Trafordu" Mančester je slavio posle velikog preokreta (3:2).

Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmicama četvrtog kola Lige šampiona.  Uz alo. rs pratite sva dešavanja sa mečeva elitnog takmičenja.