VLAHOVIĆ DONEO POBEDU FIORENTINI! Novi poraz Mihine Bolonje, Arnautović tragičar!
Andrea Bressanutti/LaPresse via AP

Fiorentina je upisala četvrtu pobedu i prvenstvu i sa 12 bodova zauzimaju petu poziciju, dok je Udineze 13. sa sedam.

Jedini gol na meču postigao je srpski fudbaler Dušan Vlahović iz penala u 16. minutu.

Do kraja susreta nije bilo previše uzbuđenja, pa je "viola" bez većih problema sačuvala prednost.

Bolonja, koju sa klupe predvodi Siniša Mihajlović, poražena je od Empolija sa 4:2.

Samo što je utakmica počela, Empoli je poveo  autogolom Bonifacija, ali je izjednačio Barou u 11. minutu.

Imala je Bolonja priliku da povede u 20. minut, ali je penal promašio Marko Arnautović.

Vrlo brzo usledila je kazna, pošto je Pinamonti u 32. minutu doneo novu prednost Empoliju.

Na 3:1 povisio je Bajrami iz penala u 53. minutu, da bi se Arnautović iskupio u 77. minutu, tek da bi smanjio razliku.

Međutim, u nadoknadi vremena Riči pogađa za konačnih 4:2.

Sasuolo je na svom terenu savladao Salernitanu golom Domenika Berardija u 53. minutu.