SRBI DONELI PREDNOST HETEFAEU, ATLETIKO PREOKRENUO! Suarez u nadoknadi za slavlje "jorgandžija"!
EPA-EFE/KIKO HUESCA

Hetafe je tako nastavio crnu seriju pošto im je ovo šesti poraz u sezoni.

Atletiko je prvi na tabeli sa 14 bodova, a do pobede su došli tek u sudijskoj nadoknadi golom Luisa Suareza.

Poveli su domaći u 45. minutu golom Stefana Mitrovića posle dodavanja Nemanje Maksimović, ali su gosti u drugih 45 minuta došli do preokreta.

Fudbaler Hetafea Karlos Alenja je u 74. minutu dobio crveni karton zbog neopreznog starta i to je u velikoj meri olakšalo posao ekipi Dijega Simeonea.

Suarez je najpre u 78. minutu izjednačio na 1:1, a onda u prvom minutu sudijske nadoknade doneo pobedu svom timu.

Hetafe je postao tek šesti klub u istoriji LaLige koji u prvih šest kola nije osvojio nijedan bod.