MESI UMALO ZAVRŠIO KARIJERU! Venecuelanski kasapin zverskim startom mogao da slomio nogu Argentincu! (VIDEO)
EPA

Jedini gol postigao je "rezervista" Everton Ribeiro u 64. minutu.

Istovremeno, Argentina je u Karakasu savladala Venecuelu 3:1. Strelci za šampione Južne Amerike bili su Lautaro Martines u 45, Hoakin Korea u 71. i Anhel Korea 74. minutu, dok je pogodak za domaćina postigao Džeferson Soteldo u 90+4. minutu.

Utakmica je ostala u senci užasnog starta Martineza nad Lionelom Mesijem u prvom poluvremenu nakon kog je domaćin ostao sa 10 igrača. Ofanzivac PSŽ-a mogao je da doživi teški prelom noge, a vrlo moguće i da okonča karijeru.

U preostalim utakmicama Ekvador je savladao Paragvaj 2:0, dok su Bolivija i Kolumbija, odnosno Peru i Urugvaj odigrali nerešeno 1:1.

Brazil vodi na tabeli sa maksimalnim 21 bodom, slede Argentina sa 15, Ekvador 12, Urugvaj i Kolumbija sa po devet, Paragvaj sedam, Čile i Bolivija po šest, Peru pet i Venezuela četiri boda.

Pet najboljih reprezentacija izboriće plasman u Katar.