MITROVIĆ NASTAVLJA DA REŠETA! Novi poraz Jokanovićevih "oštrica", Paunovićev Reding izgubio u osmom minutu sudijske nadoknade (VIDEO)

Fudbaleri Fulama pobedili su na svom terenu Hal sa 2:0 u četvrtom kolu Čempionšipa.

Ponovo je u centru pažnje bio srpski fudbaler Aleksandar Mitrović.

On je i na trećem uzastopnom meču postigao je gol za svoj Fulam u engleskom Čempionšipu.

Mitrović je doneo prednost domaćinu u 22. minutu, kada je glavom odlično reagovao posle kornera Žan-Mišela Serija.

Konačan rezultat postavio je Karvaljo u 34. minutu.

Za razliku od Mitrovića, Slaviša Jokanović i Veljko Paunović neće po dobru pamtiti ovo kolo.

Jokanovićev Šefild je doživeo novi poraz. Ovoga puta je od Jokanovih "oštrica" bolji bio Hadersfild sa 2:1.

To je bio treći poraz Šefilda i nalaze se na pretposlednjem mestu sa samo jednim bodom.

Gosti su poveli u 75. minutu preko Korome, a onda je usledila prava drama u nadoknadi utakmice.

Najpre je Šefild u 92. minutu stigao do izjednačenja pogotkom Bilija Šarpa, da bi Hadersfild odneo ceo plen zahvaljujući golu koji je postigao Kolvil u poslednjim trenucima meča.

Paunovićev Reding je takođe u samom finišu poražen – na gostovanju Koventriju 2:1.

Vodio je Paunov tim golom Svifta u 40. iz penala, ali je Alen najavio preokret pola sata pre kraja.

Koventri je u osmom minutu nadoknade došao do pobede preko Godena.