PRVENAC SAKE ZA POBEDU ENGLEZA! Novi veliki kiks Nemačke!
EPA-EFE/Peter Powell

Reprezentacija Engleske je uspela da slavi protiv Austrije na "Riversajdu" rezultatom 1:0 u okviru priprema za Evropsko prvenstvo.

Jedini gol na meču videli smo u drugom poluvremenu i to u 57. minutu utakmice kada je Bukajo Saka odlično ispratio akciju Engleza, sačekao odbitak i pogodio za, ispostaviće se, konačnih 1:0.

U duelu reprezentacija Nemačke i Danske pobednika nije bilo večeras na "Tivoli" stadionu u Insbruku.

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, dok su Nemci propustili nekoliko šansi preko MIlera i Gnabrija, da bi u drugom poluvremenu videli dva gola, po jedan na obe strane.

Prvo je Nojhaus bio na pravom mestu i savladao je protivničkog golmana u 48. minutu utakmice, da bi u 71. minutu Poulsen izjednačio rezultat.