POKER MOĆNE ZVEZDE Crveno-beli deklasirali Čukarički, povratnik Spajić postigao gol za TV špice (VIDEO)

Crveno-beli su još ranije obezbedili šestu uzastopnu šampionsku titulu, pa je Miloš Milojević izveo kombinovani sastav.

Sa druge strane, Čukarički se grčevito bori za drugo mesto, ali je ovog nedeljnog popodneva razočarao na "Marakani".

Domaćin je dominirao od prvog do poslednjeg minuta i zasluženo došao do ubedljivog trijumfa.

Zvezda je silovito otvorila utakmicu i povela već u šestom minutu preko Kingsa Kangve. Odlično se Kangva ubacio i iz trka šutirao glavom nakon centaršuta Lazara Nikolića, koji je prethodno kombinovao sa Bukarijem.

Prednost je duplirao Marko Rakonjac u 19. minutu. Potpuno sam ostao je bivši napadač Čukaričkog na drugoj stativi posle centaršuta Azarova i nije mu bilo teško da zatrese mrežu.

Nastavila je Zvezda da dominira i drugom delu.

Na 3:0 povisio je Stefan Mitrović u 79. minutu, a tačku na meč stavio je Uroš Spajić u poslednjim trenucima susreta. Spajić je na povratničkom debiju postigao najlepši gol na utakmici.

Crvena zvezda u narednom kolu gostuje Voždovcu, dok Čukarički dočekuje Vojvodinu.