CRVENO-BELI DEMOLIRALI "ZMAJEVE" Crvena zvezda brutalna na "krovu" protiv Voždovca za prvu pobedu u prolećnom delu sezone

Od prvog minuta su dominirali igrači koje je na teren poslao Miloš Milojević, a veliki problem za Voždovac nastao je već u 11. minutu.

Sudija Dejan Trifković je pokazao na belu tačku nakon što je Mateja Đorđević oborio Aleksandra Pešića. Nakon što je pregledao VAR snimak, sudija Dejan Trifković je promenio odluku i umesto žutog kartona, mladom defanzivcu Voždovca je pokazao crveni karton.

Odlično raspoloženi fudbaleri Zvezde nastavili su da razbijaju rivala i zasluženo ostvarili ubedljivu pobedu.

Šanse su se ređale jedna za drugom, golman Katić je imao puno posla, a drugi pogodak stigao je u 19. minutu kada je Usman Bukari povisio na 2:0.

Kako je Aleksandar Katai potvrdio dominaciju svog tima u 25. minutu, možemo da kažemo da je Zvezda za svega 10 minuta postigla tri pogotka.

Još jedan gol je viđen u prvom delu, ali lep pogodak Bukarija je poništen zbog toga što se prethodno Mirko Ivanić našao u ofsajd poziciji.

Nastavak je krenuo u sličnom ritmu, a u strelce se, po prvi put otkako je obukao crveno-beli dres, upisao Aksel Vigo, Zvezdin Argentinac koji je u 64. minutu povećao prednost na 4:0.

Pogotkom Kingsa Kangve u 77. minutu je pukla "petarda", a konačan rezultat je postavio Mirko Ivanić u 82. minutu utakmice.

Voždovac - Crvena zvezda (0:6)

Stadion: "Shopping Center"

Sudija: D. Trifković

Crvena zvezda: Borjan, Azarov, Dragović, Eraković, Aleks Vigo, Mijailović, Bukari, Ivanić, Kanga, Katai, Pešić

Voždovac: Katić, Damjanović, Daničić, Ivezić, Matić, Mijailović, Nešković, Novevski, Pantović, Teodorović, Đorđević

Drugo poluvreme:

86. minut - Katai je bio u odličnoj situaciji, bliži se kraj utakmice

82. minut - Novi goool! Mirko Ivanić se upisao u strelce!

77. minut: GOOOL! Ne zaustavlja se Zvezda! Postiže gol i Kangva za 5:0.

68. minut - Prečka Mirka Ivanića!

64. minut - Goool! Aleks Vigo postiže četvrti pogodak za crveno-bele! (4:0)

55. minut - Zvezda ima inicijativu u drugom poluvremenu konstantno, ali za sada nema promene rezultata

49. minut - Prvi pokušaj Kataija u nastavku meča. Katai je šutirao pod prečku, ali je Katić izbacio loptu u korner

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

Prvo poluvreme:

45. minut - Poništen Zvezdin gol u finišu prvog poluvremena, sudija gledao VAR i doneo odluku u poslednjem trenutku!

34. minut - Zvezda je već praktično rešila pitanje pobednika i nastavlia u istom ritmu da igra i dalje

CRVENO-BELI DEMOLIRALI

FK Crvena zvezda

19. minut - Goool! Crveno-beli povećali prednost, strelac je Bukari! (0:2)

15. minut - Goool! Zvezda vodi golom sa bele tačke Gejlora Kange! (0:1)

10. minut - Za sada bez ozbiljnijih šansi, uglavnom su sva dešavanja ispred gola Voždovca

4. minut - Ofanzivni početak crveno-belih

1. minut - Utakmica je počela minutom ćutanja za žrtve ćutanja zemljotresa u Turskoj i Siriji!

13.15 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču 21. kola Superlige Srbije između Voždovca i Crvene zvezde. Uz alo.rs pratite uživo dešavanja sa "krova" na Voždovcu.