MILOJEVIĆ ZADOVOLJAN REZULTATOM Trener crveno-belih otkrio šta je jedino nedostajalo u ubedljivoj pobedi nad Spartakom
FK Crvena zvezda

Šampion Srbije je u okviru 14. kola Superlige slavio rezultatom 3:0, a sva tri pogotka viđena su u prvom poluvremenu.

U nastavku su šansu dobili Jegor Prucev, Milan Rodić, Veljko Nikolić, Stefan Mitrović, ali golova više nije bilo.

ZVEZDA PREGAZILA SPARTAK Crveno-beli odigrali maestralnu partiju za 13. uzastopnu pobedu nad Subotičanima u Superligi

-Sa aspekta rezultata sam zadovoljan. Želim više od izmena koji uđu, da zadrže efikasnost, organizaciju, to je nešto čime nisam zadovoljan. Moraju da shvate težinu i odgovornost dresa Crvene zvezde. Rezultatom sam zadovoljan i dobro je što smo zadržali taj trend - rekao je Milojević.

Zvezda u četvrtak igra naredni meč, protiv Ferencvaroša u Budimpešti, u okviru Lige Evrope.